TÜSF Kadın-Erkek Basketbol Bölgesel Lig Turnuvası üniversitemiz ev sahipliği ile başlıyor!
22.11.2023
Değerli Atılımlılar,
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği ve ev sahipliğini Atılım Üniversitesinin üstlendiği "Üniversitelerarası Kadın-Erkek Basketbol Bölgesel Turnuvası" 20 Kasım - 5 Aralık 2023 tarihleri arasında Ahlatlıbel Kampüsü Spor Salonunda gerçekleşecektir. Turnuva programını ekte bulabilirsiniz.
Tüm Atılım Üniversitesi mensuplarını ve spor severleri bekliyoruz.
![1700639146-asdas.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1700639146-asfsafasfa.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1700639158-3c3c1a8b-fe0e-4156-b296-0536e507e8c7.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1700639395-7f901e73-28e4-4e04-bd5d-932863610c22.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1700639158-a51b604d-2593-41e2-9541-94686422a32a.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1700639146-1c94972b-661e-4260-a9a9-7dbf284ce2d2.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)