Atılım Üniversitesi Öğrencileri Satranç Turnuvası başlıyor!
12.03.2024
Üniversitemizde ilk kez düzenlenecek olan satranç turnuvası 14-15 Mart 2024 tarihinde, saat 14:00'da Kadriye Zaim Kütüphanesinde, Kadriye Zaim Konferans salonunda başlayacaktır. Bütün Atılım Üniversitesi öğrencilerinin katılımına açıktır. Turnuva İsviçre sisteminde olup, 10+5 formatında yüz yüze oynanacaktır. Dereceye girenlere madalya ve ödül verilecektir.
Üniversitemizin satranç takımı da bu turnuvada oluşturulacaktır.
Katılacak olan tüm öğrencilere başarılar dileriz.
![1710247908-5b44e8b3-4f26-4f2a-ac90-799fdf587835.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/announcements/atilim-universitesi-ogrencileri-satranc-turnuvasi-basliyor!-1710247935/1710247908-5b44e8b3-4f26-4f2a-ac90-799fdf587835.png&w=1024&p=widen)