HAVACILIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ MEZUNUMUZA ÖDÜL
05.12.2019
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenler Derneği (UTİKAD) tarafından 27 Kasım 2019 tarihinde, Havacılık Yönetimi bölümümüzden 2018-2019 döneminde birincilik ile mezun olan Çiğdem Kutbay'a "UTİKAD Ahmet Kartal Başarı Ödülü" verilmiştir. UTİKAD'a gösterdikleri teveccühten dolayı şükranlarımızı sunuyor, mezunumuza ömür boyu başarılar diliyoruz.
![1575553975-_SRK9467.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/mezunumuza-odul-1575554045/1575553975-_SRK9467.jpg&w=1024&p=widen)
![1575553995-_SRK9489.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/mezunumuza-odul-1575554045/1575553995-_SRK9489.jpg&w=1024&p=widen)