17. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi
12.05.2023
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nurhan Bayraktar, Nöroşirürji Hemşireleri Derneği tarafından Antalya’da 27-30 Nisan 2023 tarihinde düzenlenen 17. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi’ne davetli konuşmacı olarak “Ameliyathanede Hasta Güvenliği” konulu konferansı ile katılmıştır. Ayrıca, kongrede bilimsel kurul üyeliği ve oturum başkanlıkları görevlerini de yürütmüştür.
![1683886326-IMG_20230429_230630_765.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/17--norosirurji-hemsireligi-kongresi-1683886406/1683886326-IMG_20230429_230630_765.jpg&w=1024&p=widen)
![1683886326-IMG_20230429_230630_807.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/17--norosirurji-hemsireligi-kongresi-1683886406/1683886326-IMG_20230429_230630_807.jpg&w=1024&p=widen)
![1683886326-IMG_20230429_230630_941.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/17--norosirurji-hemsireligi-kongresi-1683886406/1683886326-IMG_20230429_230630_941.jpg&w=1024&p=widen)