Erasmus Projesi Katılımı
25.05.2022
Erasmus Projesi Katılımı
Dekan yardımcımız Doç. Dr. Emel Sönmezer, 9-13 Mayıs tarihleri arasında Hırvatistan/Zagreb'te'ki Uygulamalı Sağlık Bilimleri Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Erasmus+ projesine konuşmacı olarak katılım gösterdi. Sönmezer, proje kapsamında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri ve akademisyenleriyle deneyim paylaşımı gerçekleştirerek gelecekteki iş birliği olanakları üzerine görüşme sağladı.
![1653479197-Picture2.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/erasmus-projesi-katilimi-1653479275/1653479197-Picture2.png&w=1024&p=widen)