Ulusal Konferans Katılımı - COVID-19 Reinfeksiyonları ve Bağışıklık
21.06.2021
COVID-19 Reinfeksiyonları ve Bağışıklık Konferansı
Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) derneği Erişkin Bağışıklama Çalışma Grubu Başkanı olan Dekanımız Prof.Dr. Ali Acar KLİMİK Derneğinin 8 Aralık 2020 tarihinde düzenlediği COVID-19 Reinfeksiyonları ve Bağışıklık konulu Konferansta COVID-19’da Koruyucu Bağışıklık: Nasıl? Konulu bilimsel sunum yapmıştır.
![1624282739-3.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ulusal-konferans-katilimi---covid-19-reinfeksiyonlari-ve-bagisiklik-1624282861/1624282739-3.png&w=1024&p=widen)