Mühendislik Standardları: Kalite Yönetim Sistemi ve Mekatronik Standardları Semineri
28.02.2020
Bölümümüz MECE 432 dersi kapsamında 2 Mart 2020 Pazartesi günü Mühendislik Fakültesi 1022 No’lu seminer salonunda “Mühendislik Standardları: Kalite Yönetim Sistemi ve Mekatronik Standardları” başlıklı seminer verilecektir. Seminerimiz dersi almayan öğrencilerimizin katılımına da açıktır. Tüm öğrencilerimiz davetlidir.
![Atılım üniversitesi mühendislik standartları.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/announcements/muhendislik-standartlari-semineri-1582889018/1582888893-atılım üni mühendislik standartları _2_.png&w=1024&p=widen)