Ortak Eğitim Öğrencilerimiz Dönem Sonu Sunumlarını yaptılar
27.06.2023
Öğrencilerimiz Aleyna Atıcı, Merve Soyarık, Furkan Berkay Özçelik ve Mesut Şengül staj süresi ve güz yarıyılını birleştirerek, yaklaşık 7 ay boyunca anlaşmalı firmalarımızdan olan DHL ve COOK'da fiilen çalışma fırsatı elde ettiler. 2022-2023 Güz Dönemi sonunda Ortak Eğitim Programını tamamlayan öğrencilerimiz edindikleri tecrübeleri sunum yaparak bizlerle paylaştılar. Mezuniyet sonrası iş teklifi de alan öğrencilerimizi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![1673867938-tempImageSuYHCx.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ortak-egitim-ogrencilerimiz-donem-sonu-sunumlarini-yaptilar-1673868533/1673867938-tempImageSuYHCx.jpg&w=1024&p=widen)
![1673867938-tempImageIxNb2H.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ortak-egitim-ogrencilerimiz-donem-sonu-sunumlarini-yaptilar-1673868533/1673867938-tempImageIxNb2H.jpg&w=1024&p=widen)
![1673868184-tempImagehqzd6a.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ortak-egitim-ogrencilerimiz-donem-sonu-sunumlarini-yaptilar-1673868533/1673868184-tempImagehqzd6a.jpg&w=1024&p=widen)
![1673868251-tempImage7xhTLl.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ortak-egitim-ogrencilerimiz-donem-sonu-sunumlarini-yaptilar-1673868533/1673868251-tempImage7xhTLl.jpg&w=1024&p=widen)
![1673867938-IMG_8738.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)