Sempozyum Katılımı - IV. Kocaeli Ebelik Sempozyumu: Ebelere Yatırım ve Herkes İçin Daha Sağlıklı Bir Gelecek
06.05.2021
IV. Kocaeli Ebelik Sempozyumu: Ebelere Yatırım ve Herkes İçin Daha Sağlıklı Bir Gelecek
Prof. Dr. Füsun Terzioğlu 6 Mayıs 2021 tarihinde "IV. Kocaeli Ebelik Sempozyumu: Ebelere Yatırım ve Herkes İçin Daha Sağlıklı Bir Gelecek" başlıklı sempozyumda "21. Yüzyıl Ebelik Eğitimi ve Uygulamalarında Güncel Yaklaşımlar" üzerine konuşma gerçekleştirmiştir.
![1620324450-Ekran Görüntüsü _92_.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/sempozyum-katilimi---iv--kocaeli-ebelik-sempozyumu-ebelere-yatirim-ve-herkes-icin-daha-saglikli-bir-gelecek-1620324518/1620324450-Ekran Görüntüsü _92_.png&w=1024&p=widen)
![1620324450-Ekran Görüntüsü _93_.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/sempozyum-katilimi---iv--kocaeli-ebelik-sempozyumu-ebelere-yatirim-ve-herkes-icin-daha-saglikli-bir-gelecek-1620324518/1620324450-Ekran Görüntüsü _93_.png&w=1024&p=widen)
![1620324450-Ekran Görüntüsü _96_.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/sempozyum-katilimi---iv--kocaeli-ebelik-sempozyumu-ebelere-yatirim-ve-herkes-icin-daha-saglikli-bir-gelecek-1620324518/1620324450-Ekran Görüntüsü _96_.png&w=1024&p=widen)