Konferans Katılımı - Ebe ve Hemşireler Günü Sempozyumu: Değişimler ve Gelişmeler
06.05.2021
Ebe ve Hemşireler Günü Sempozyumu: Değişimler ve Gelişmeler
Prof. Dr. Füsun Terzioğlu, 5 Mayıs 2021 tarihinde Ebe ve Hemşireler Günü Sempozyumu: "Değişimler ve Gelişmeler" başlıklı bilimsel etkinlikte "Küresel Değişimler ile Birlikte Hemşirelik Mesleğinin Değişen ve Gelişen Rolleri" konusunda konuşmasını gerçekleştirdi.
![1620265173-1.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/konferans-katilimi---ebe-ve-hemsireler-gunu-sempozyumu-degisimler-ve-gelismeler-1620265339/1620265173-1.jpg&w=1024&p=widen)
![1620265173-2.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/konferans-katilimi---ebe-ve-hemsireler-gunu-sempozyumu-degisimler-ve-gelismeler-1620265339/1620265173-2.jpg&w=1024&p=widen)