Konferans Sunumu - Verimli Çalışma Teknikleri
18.01.2021
Verimli Çalışma Teknikleri Konferansı
Prof. Dr. Füsun Terzioğlu, 13 Ocak 2021 Çarşamba akşamı 20:00'da "Verimli Çalışma Teknikleri" başlıklı sunumuyla Ovacık Sınav Koleji öğrencileriyle birlikteydi. Konferansta lise öğrencilerinin sınavları algılayış şekli, nasıl çalışabilecekleri ve geleceklerine nasıl yön vermeleri gerektiğine yönelik paylaşımlarda bulundu.
![1610969802-2.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1610969802-3.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)