2018-2019 Bahar Yarıyılı Yüksek Onur/Onur Öğrencileri ve Etkinlik Teşekkür Belgeleri Dağıtımı Töreni
21.11.2019
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar yarıyılı için, Atılım Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 24. maddesi göz önüne alınarak, kriterlere uyan öğrencilerimize, değerli ailelerinin de katıldığı bir tören ile “Yarıyıl Yüksek Onur/Onur” ve "Etkinlik Teşekkür" Belgeleri verilmiştir.
Fakültemizden 286 öğrenci Yüksek Onur ve Onur Öğrencisi Belgesi almaya hak kazanmıştır.
Belge alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![1574342046-3A7A5260.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A5284.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A7912.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A7143.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A5434.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A7208.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A7278.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A8085.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1574342046-3A7A8214.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)