2018-2019 Güz Yarıyılı için “Yarıyıl Yüksek Onur” ve “Yarıyıl Onur” Belgeleri Töreni
17.04.2019
Her yarıyıl yapıldığı gibi, bu yarıyılda bir önceki yarıyıl için, Atılım Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 24. maddesi göz önüne alınarak, kriterlere uyan öğrencilerimize, ailelerinin de katıldığı bir tören ile “Yarıyıl Yüksek Onur/Onur” belgeleri verilmiştir.
Mühendislik Fakültesi öğrencilerimizden 209 öğrencimiz Onur Belgesi, 112 öğrencimiz Yüksek Onur Belgesi , toplamda 321 öğrencimiz belge almaya hak kazanmıştır.
Belge alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![1555504022-3A7A8979.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1555504022-3A7A9001.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1555504022-3A7A9020.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1555504022-3A7A9007.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)
![1555504022-3A7A9100 - Kopya.JPG](https://www.atilim.edu.tr/assets/img/news_placeholder.jpg)