Fakülte/Bölüm Temsilciliği
23.12.2020
21 Aralık 2020 tarihinde yapılan Fakülte / Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu öğrenci temsilcilikleriyle ilgili oylama sonuçları aşağıda verilmiştir.
Bölüm Öğrenci Temsilcileri ile Fakülte / Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcilerinin oluşturacağı Öğrenci Konseyi Genel Kurulu Üniversite Seçim Kurulunca yapılacak daveti takiben kendilerine (e-posta/sms ile) iletilecek olan Zoom linkinden 24 Aralık 2020 günü saat 10:30'da toplanacaktır.
![1608737927-tem.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/announcements/fakulte-bolum-temsilciligi-1608738003/1608737927-tem.png&w=1024&p=widen)
![1608737955-tem2.png](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/announcements/fakulte-bolum-temsilciligi-1608738003/1608737955-tem2.png&w=1024&p=widen)