Bölüm Başkanımız Dr. Zeynep Begüm Kalyoncu ''EFAD 2019 Konferansına'' Katıldı
06.11.2019
Bölüm Başkanımız Dr. Zeynep Begüm Kalyoncu, bölümümüzü, fakültemizi ve Türkiye Diyetisyenler Derneğini temsilen 1-2 Kasım 2019 tarihlerinde Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen ''EFAD 2019 Konferansına'' katılmıştır. Dr. Zeynep Begüm Kalyoncu, konferansta bölüm öğretim üye ve elemanlarımızı da temsilen 4 sözel bildiri sunmuş ve ayrıca erasmus anlaşmaları için temaslarda bulunmuştur.
![1573065610-NUXU8560.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/bolum-baskanimiz-dr--zeynep-begum-kalyoncu-efad-2020-konferansina-katildi-1573065502/1573065610-NUXU8560.jpg&w=1024&p=widen)
![1573065697-THGH9154 _4_.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/bolum-baskanimiz-dr--zeynep-begum-kalyoncu-efad-2020-konferansina-katildi-1573065502/1573065697-THGH9154 _4_.jpg&w=1024&p=widen)
![1573065737-DFJM9786.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/bolum-baskanimiz-dr--zeynep-begum-kalyoncu-efad-2020-konferansina-katildi-1573065502/1573065737-DFJM9786.jpg&w=1024&p=widen)