Öğretim Üyemizin TÜBİTAK 1001 Proje Başarısı
24.12.2021
İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyemiz Doç. Dr. Yakup Darama’nın yürütücüsü olduğu TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı (1001) kapsamındaki “ İklim Değişikliğinin Çoruh Havzasındaki Yüzey Su Potansiyeline ve Ardışık Barajlardaki Enerji Üretimine Etkilerinin İncelenmesi " başlıklı projesi desteklenmeye hak kazanmıştır.
Akademisyenimizi başarısından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![1640331350-Doç. Dr. Yakup Darama.jpg](https://www.atilim.edu.tr/thumbnail?src=/uploads/news/ogretim-uyemizin-tubitak-1001-proje-basarisi-1640332036/1640331350-Doç. Dr. Yakup Darama.jpg&w=1024&p=widen)